Americká postel boxspring YOGA, s úložným prostorem

20 990 

Popis produktu

Boxspringová postel s úložným prostorem Yoga patří do modelové řady postelí NewDesign, vyráběných v české čalounické dílně poblíž Ostravy. Výrobky této řady se pyšní postelemi s pečlivým zpracováním a s osobitým designem. Postel Yoga zaujme především vysokou a pohodlnou lehací plochou i úložným prostorem, přístupným bočně nebo čelně výklopnými rošty.  Hlavové čelo je přijemně očalouněno s možností nastavení 6 poloh. V zadní části čela se nachází úložný prostor o rozměru 163/183 x 65 x 28cm, který uschová vše potřebné. Výška čela 114 cm působí velmi elegantně a pohodlně si zde můžete opřít svůj polštář.

 Díky volbě typu potahů a designu nožek si můžete vytvořit originální postel přesně podle své fantazie a představ. Šířku ložné plochy je možno zvolit 160 čí 180 cm.

Pevný rám a odolné pružinové jádro

Manželská postel Yoga má korpusy postele vyrobeny z 1,8 cm silného bílého lamina. Všechny pohledové plochy a hrany jsou pečlivě a hladce čalouněné ( zadní strana čela se čalouní jednobarevnou nepohledovou látkou ).

Na korpusu postele leží lamelový dřevěný rám obsahující vzdušné pružinové jádro, vrstvu pěny a dutého vlákna a vše je začalouněnou pevnou textílií.

Výška rámu postele se mění podle volby použitých nožek. S nožkami 6cm je to 50 cm, s nožkami 12cm je pak výška rámu 56 cm.

Celková výsledná výška ložné plochy bude kromě nožek záviset také na použité matraci. Např. při nožkách 6cm a matraci o výšce 20cm bude celková výška ložné plochy ca 60 cm nad zemí.

Designové nožky a kvalitní potahové látky

K posteli si můžete vybrat libovolné provedení nožek 1 až 6 a jejich barevné provedení. Požadavek je potřeba vepsat do poznámky v nákupním košíku. V případě neupřesnění požadavku budou dodány nožky dle úvodního obrázku – č.1, přírodní provedení.

Pro váš skvělý pocit pohodlí může být postel potažená například oblíbenou ekokůží, nebo například voděodolnými potahy typu Mikroplyš a Teflon, které jsou omyvatelné a jednoduché na údržbu.

Podrobnější informace k těmto technologiím a další vlastnosti jednotlivých potahů naleznete v ikonkách pod hlavním obrázkem.

Všechny potahové materiály jsou pevné a odolné mechanickému opotřebení a nevyžadují žádné speciální ošetřování, pouze běžnou údržbu.

Praktický úložný prostor se vždy hodí

Díky zabudovanému úložnému prostoru v posteli Yoga najdete místo například pro oblečení, prádlo, ručníky nebo jiné lehčí předměty, na které si vzpomenete.

Dno úložného prostoru tvoří vyztužená bílá sololitová deska s větracími otvory. Nosnost úložného prostoru je 25 kg na jedno lůžko. Využitelná úložná výška je cca 23 cm.

Přístup k úložnému prostoru je zajištěn volitelně pomocí čelních nebo bočních vyklápěcích pevných roštů.

Čelně výklopné rošty nabízí možnost mechanického polohování hlavy. Bočně výklopné rošty zase zajistí pohodlný přístup do úložného prostoru po celé délce postele.

Vyklápění roštů je zajištěno pomocí kvalitních plynových pístů, takže zvedání a zavírání roštu zvládne opravdu každý bez vynaložení velké síly. 

Vyberte si ideální matrace

Základní cena postele je uváděna za rám včetně roštů – bez matrací, topperu a dekorací.

K posteli nabízíme na výběr několik základních modelů matrací (viz sekce “doporučujeme dokoupit” níže).

Také můžete matrace vyhledat například pomocí našeho průvodce výběrem ideální matrace.

Vyšší provedení ložné plochy a skvělý komfort spánku zajistí vrchní Topper z HR studené nebo líné paměťové pěny, který je v nabídce rovněž jako příslušenství.

Rychlá a jednoduchá montáž

Americká postel boxspring Yoga je dodávána ve čtyřech dílech. Dvě samostatná lůžka a čelo jsou balené v kartónu a igelitovém obalu. Veškeré kování a nožky jsou v samostatné krabici.

Hlavové čelo se ke korpusům připevní pomocí hlavních spojovacích šroubů
Nožky se ke korpusům rovněž lehce přišroubují
K vysoké nosnosti postele dopomáhá také středová podpěra, která se namontuje do střední části mezi korpusy
Montáž je ideální provádět ve dvou osobách a zabere včetně vybalení cca 1 hodinu práce.

U montáže není potřeba žádné speciální nářadí. Při montáži se nepoužívá lepidlo, takže v budoucnu je možné postel kdykoliv rozmontovat, přestěhovat a opět smontovat.

Technické údaje:

vnější délka postele: 238 cm
vnější šířka postele: 172 / 192 cm
výška korpusu postele: 45 cm
výška hlavového čela: 114/135 cm
hloubka úložného prostoru: ca 23 cm
nosnost rámu postele: 2×140 Kg
material: lamino, potahová látka
dodáváno: korpusy smontované + čelo samostatně
vyrobeno v ČR

 

Katalogové číslo: mnafun9y8y1lpe3x Kategorií: , , , , ,
Výrobce:New Design

Související produkty