Halmar Halmar Jídelní sestava stolu a 4 židlí MALCOLM v odstínu dub sonoma

4 490 

Popis produktu

V jednoduchosti je krása, a tu přesně nabízí tato jídelní sestava!

Jídelní sestava stolu a 4 židlí MALCOLM v odstínu dub sonoma
Minimalismus, nadčasovost a především podmanivý šarm. Všechny tyto atributy vám nabízí jídelní sestava Malcolm. Vybrat stůl, který vám bude sloužit několik let, designově nezestárne a poskytne po celou dobu stabilní konstrukci, není snadné. Ale právě toto vše vám nyní nabízí tato jídelní sestava, která je tvořena jídelním stolem a čtyřmi židlemi s rozměrem 40 x 48 x 83 cm.
Již na první pohled tato sestava působí velice lehce a vzdušně. Tento vzhled je zaručen především odstínem dubu sonoma a světlou ocelí. I přes použití různých materiálů působí celá sestava velice uceleně. Celá sestava je totiž navržena tak, aby zastávala klasické hodnoty a do prostoru i přesto přenesla mírný nádech unikátnosti.
Deska stolu, společně se sedákem a opěrákem židle, jsou vyrobené z MDF, které je pokryto vrstvou laminátu. MDF materiál má velice kladné vlastnosti. Mezi ty nejoblíbenější a nejčastěji zmiňované patří vysoká odolnost, pevnost a dlouhá životnost.
Nosné části celé konstrukce, jsou poté vyrobené z masivní oceli, která je opatřena práškovou povrchovou úpravou. Světlá úprava se pak náramně doplňuje s laminem v odstínu dub sonoma, a vytváří dokonalou harmonii, která díky své svěžesti rozzáří prostor kolem sebe.

MDF deska s vrstvou lamina
odstín dub sonoma
ocel ve světlém provedení
4 židle s rozměrem 40 x 48 x 83 cm (š x h x v)

 

Katalogové číslo: P72834 Kategorie: ,
Výrobce:Halmar

Související produkty