Halmar Halmar Velká kuchyňská linka Viola 260 cm

8 790 

Popis produktu

“Lesk a elegance pro každou kuchyni.”

Velká kuchyňská linka Viola 260 cm
Kuchyňská linka Viola v krásném lesklém, bílém moderním provedení rozzáří každý kuchyňský kout a navíc potěší každou správnou hospodyňku. Linka Viola se svými 260 centimetry umožní uložení všech kuchyňských potřeb. S dvěmi poličkami, které umožní vystavení například vašich oblíbených kořenek, třemi skříňkami s výklopnými dvířkami s plynovými písty pro plynulé otevírání i zavírání a čtyřmi prostornými skříňkami s dvojitými dvířky a panty s tlumením dovírání pro uložení větších předmětů, jistě skryjete vše, co potřebujete.
Za zmínku jistě stojí i 28mm silná pracovní deska, která bude při správné péči sloužit desítky let. Dvířka kuchyně jsou dostupná ve dvou moderních provedeních – v bílém lesku nebo vanilce, zatímco korpus je vždy v přírodním odstínu dubu sonoma. Díky univerzální montáži má klient možnost přizpůsobit uspořádání skříněk dle svých individuálních potřeb.

Deska kuchyňské linky je rozdělena na části dle jednotlivých skříněk. Rozdělení desky umožňuje skříňky uspořádat dle vašeho uvážení či umístit sporák mezi skříňky, a poskládat si tak kuchyňskou linku dle vašich potřeb. K jedné ze skříněk není dodávána deska, jelikož je tato deska určena pro instalaci celoplošného dřezu.

 

Katalogové číslo: P77359 Kategorie: ,
Výrobce:Halmar

Související produkty