Idzczakmeble Idzczakmeble Šatní skříń Figo 4S2D 06

4 890 

Popis produktu

ŠATNÍ ŠKŘÍŇ FIGO 4S2D 06
Šatní skříň Figo spojuje sofistikovaný skandinávský styl s praktičností, poskytující prostorný úložný prostor pro oblečení a další osobní věci. S jejím jedinečným designem a vynikajícími vlastnostmi se stává skvělým doplňkem do dětských i teenagerských pokojů.
Vlastnosti produktu:

Moderní Skandinávský Styl: Šatní skříň Figo přináší do vašeho interiéru moderní vzhled s čistými liniemi a světlým zbarvením.

Prostorný Úložný Prostor: S čtyřmi zásuvkami, policemi a šatní tyčí nabízí šatní skříň dostatek místa pro systematické uspořádání oblečení a dalších předmětů.

Kožené Rukojeti: Elegantní kožené úchytky nejenže zdůrazňují kvalitu, ale také přidávají teplo a příjemný dotek do designu.

Otevírací Dvířka: Tradičně otevírací dvířka usnadňují přístup k obsahu skříně a zajišťují plynulé používání.

Bílá Barva: Světlá bílá barva šatní skříně přispívá k osvěžujícímu a čistému vzhledu interiéru.

Dřevěné Nohy: Stabilní dřevěné nohy o výšce 15,5 cm přidávají k eleganci a zajišťují snadnou údržbu podlahy.

Vysoká Kvalita Materiálů: Lamino deska o tloušťce 16 mm je odolná proti vlhkosti a poškrábání, poskytující dlouhou životnost nábytku.

Flexibilní Nábytek Figo: Možnost kombinace s dalšími prvky nábytkového systému Figo umožňuje vytvořit personalizovanou a flexibilní sestavu dle potřeb a velikosti místnosti.

Šatní skříň Figo přináší do každodenního života harmonii mezi stylem a funkcionalitou, což z ní činí ideálního společníka pro ukládání a organizaci v dětských a teenagerských pokojích.

 

Katalogové číslo: P81708 Kategorie: , , ,
Výrobce:Idzczakmeble

Související produkty