Moderní levitující postel s úložným prostorem ELEVIA, rošty v ceně

17 990 

Popis produktu

Postel s úložným prostorem Elevia patří mezi kvalitní postele české výroby. Vyznačuje se velmi prostorným a snadno přístupným úložným prostorem, díky němuž rychle vyřešíte nedostatek místa v každé ložnici. Velký úložný prostor je snadno přístupný pomocí bočních nebo čelních vyklápěcích lamelových roštů. Na výrobu postele Elevia jsou použity kvalitní laminované desky s odolnými ABS hranami.

Levitující postel Elevia se vyrábí ve standardních rozměrech 180x200cm a 160×200 cm. Moderní design a skvělý poměr cena / užitná hodnota dávájí této posteli osobitost a jedinečnost.

Kvalitní materiál jako záruka pevnosti a odolnosti

Rám manželské postele Elevia je vyroben z 2,5 cm silného kvalitního lamina.  Úložný prostor-box pod postel je pak  vyroben z 1,8 cm silných laminovaných desek.

Celkový vzhled této postele je vskutku povedený. Rám čela u hlavy obsahuje souvislé vodorovné okno, díky němuž vypadá vzhled postele velmi zajímavě. Čelo u hlavy má výšku 95 cm, takže se o něj můžete pohodlně opřít například s polštářem za hlavou. Výška rámu postele ( bočnice ) je 47 cm.

Pokud do postele vložíte ca 20 cm vysoké matrace, bude výsledná výška ložné plochy až ca 59 cm nad zemí. Tato výška je ideální pro pohodlné vstávání a ulehání na postel nejen pro starší osoby.

Barevné dekory a pečlivé opracování hran

Na výběr je k dispozici několik odstínů, na zobrazení je postel vyrobená v odstínu Ořech Nord.

Všechny hrany jsou olepeny tzv. ABS hranou, která je velmi odolná vůči mechanickému poškození. Okraje hran disponují jemným zaoblením a jsou tedy velmi příjemné na dotek. .

Precizní dílenské zpracování spojů

Rohové spojení čel a bočnic je tvořeno dvěma hlavními spojovacími šrouby a dřevěnými kolíky. Tento spoj je dostatečně pevný, postel se po sestavení a dotažení šroubů nijak nevikle či nekýve. Spojení desek úložného boxu je řešeno pomocí dřevěných kolíčků, kovových exentrů a hákového spojovacího kování.

K podepření roštů slouží hlavní nosné lišty. Tento model postele neumožňuje výškově nastavovat polohu roštů – mají tedy vždy pevnou pozici ( zapuštění matrace je cca 8 cm ). K celkové pevnosti konstrukce přispívá také nožní výztuha, která pevně podepírá dva výklopné rošty 80×200 nebo 90×200 cm (dle ložné plochy), které jsou součástí ceny postele.

Praktický úložný prostor = nezbytný pomocník v každé ložnici

Úložný box této postele je rozdělený na dva samostatné prostory o rozměru 125×85 cm. Váha zatížení úložného prostoru není omezena, dno úložného prostoru je řešeno sololitovou deskou, která leží volně položená přímo na zemi. K rámu úložného boxu se připevňuje pomocí hřebíčků.

Maximální využitelná úložná výška je až 33 cm. Do úložného prostoru je přístup zajištěn pomocí vyklápěcích roštů, které jsou součástí ceny postele.

Vybírat můžete z bočního a čelního výklopu. Bočně výklopný rošt zajistí pohodlný přístup do úložného prostoru po celé délce postele. Rošt s vyklápěním od nohou – čelní výklop – nabízí také mechanické polohování hlavové části roštu. Vyklápění roštů je zajištěno pomocí kvalitních plynokapalinových pístů. Rošty mají možnost nastavení tuhosti v bederní části.

Montáž postele je jednoduchá

Postel Elevia je dodávána v demontovaném stavu, jednotlivé díly jsou zabaleny v kartonovém obalu. Hmotnost žádné krabice nepřesahuje 30 kg a proto může jednotlivé balíky přenášet a stěhovat jedna osoba. 

Montáž této postele zvládne každá, alespoň trochu zručnější osoba za cca hodinu. Komfortnější pak určitě bude montovat postel ve dvou. Nejdříve je potřeba sestavit konstrukci úložného prostoru. K němu se pak namontuje vlastní rám postele.

K montáži není potřeba žádné speciální nářadí. Budete potřebovat pouze kladívko na zatloukání kolíků a plochý + křížový šroubovák. Při montáži se nepoužívá lepidlo, takže v budoucnu je možné postel kdykoliv rozmontovat, přestěhovat a opět smontovat.

Cena postele je uvedena včetně vyklápěcích roštů. Součástí ceny nejsou matrace 90×200 nebo 80×200, které vám určitě pomůže najít vyhledávač ideální matrace. Součástí ceny rovněž nejsou noční stolky a dekorace.

Technické údaje:

délka: 205 cm
šířka: 166/186 cm
výška čela u hlavy: 95 cm
výška čela u nohou: 47 cm
výška k bočnici: 47 cm
nosnost roštu: 2×130 kg
vyrobeno v České republice
dodáváno v demontu

 

Katalogové číslo: nwgurqjd2fy2997z Kategorií: , , , , ,
Výrobce:INTENA

Související produkty