Palanda posuvná DOMINO D860 nízká, masiv smrk, 90×200 – VÝPRODEJ Z EXPOZICE

16 062 

Popis produktu

Výprodej probíhá od 13.5 do 7.6.2024 z důvodu stěhování prodejny v Ostravě
Postel je na prodejně v Ostravě vystavená
Expedice nebo osobní odběr vystavených postelí proběhne v týdnu 10-14.6.2024
Na vystavené zboží poskytujeme plnou záruku

Palanda posuvná pro kluky i holky DOMINO D860

Palanda posuvná DOMINO D860 nízká je vyrobená z kvalitních materiálů a vyznačuje se vysokou kvalitou zpracování. Je vyrobená z masivu smrku  o síle 2,5 cm s povrchovou úpravou zdravotně nezávadného vodouředitelného ekologického laku. Všechny hrany a rohy postele jsou dokonale zakulaceny.

Předností postelí Domino je jejich variabilita – postele nabízejí možnosti dokupovat doplňující prvky a tím zvýšit nebo přestavět postel na libovolný typ palandy nebo poschoďovou postel zase zpětně snížit nebo rozložit na dvě klasické lůžka. Spodní postel lze vůči horní libovolně posouvat ( měnit překrytí postelí ).

K výstupu na tuto patrovou postel pro 2 děti slouží pohodlný dřevěný žebřík, který může být libovolně umístněn na pravé nebo levé straně postele. Bezpečnost výstupu je u zvýšených postelí a paland docílena speciální protiskluzovou úpravou.

K postelím Domino lze dokoupit nejrůznější doplňkové zboží jako jsou např. látkové domečky, tunely, skluzavky, houpačky, lezecké stěny, psací stoly, skříně, komody aj. – díky těmto prvkům vytvoříte svým dětem krásné pokoje, které poskytnou vše co dítě potřebuje – prostor pro spaní, hraní i studium.

Dokoupením látkového domečku vytvoříte dětem potřebný pocit soukromí. Zábrany je vhodné dokoupit o chrániče a postel o barevné polštářky, díky kterým krásně doplníte celkovový vzhled dětské postele.

Horní postel je opatřena zábranou jako ochrana proti pádu. Pro malé děti můžete na spodní postel nasadit přenosnou dětskou zábranu. Pod spodní postel je možné umístnit úložné prostory – šuplíky poloviční, třičtvrteční nebo po celé délce.

V ceně postele jsou laťkové rošty a textilní dekorace – viz úvodní foto. V ceně nejsou matrace 90×200 cm.

Hlavní technické údaje :

délka: 210,5-409 cm
šířka: 98,5 cm
výška: 161 cm
nosnost: 2×120 kg
vyrobeno v České republice
dodáváno v demontu

 

Katalogové číslo: wgbj2igos89mxl8l Kategorií: , , , ,
Výrobce:DOMESTAV

Související produkty