Patrová postel JUNIOR 7 s manželskou postelí, masiv buk

37 020 

Popis produktu

Dětská patrová postel Junior 7 s manželskou postelí patří mezi velmi oblíbené patrové postele z naší nabídky. Součástí ceny postele jsou schůdky a manželská postel ( bez dekorací ). Manželskou postel lze využít i samostatně.  Vyznačuje se vysokou kvalitou zpracování, velkou nosností a odolností proti mechanickému poškození. Postel Junior je vyrobena z masivního buku v průběžném provedení ( nikoli v  parketovém provedení cink.

Postel Junior se vyrábí ve třech základních provedeních ložné plochy 80×200, 90×200 a 100×200 cm a lze ji objednat i v prodloužené délce 210 cm nebo 220 cm nebo také v atypické šířce ( cenu zakázkového provedení sdělíme na dotaz ).

Pokud hledáte vysokou praktickou patrovou postel extra pevné konstrukce s dlouhou životností, můžeme tuto postel určitě doporučit.​

Nohy o tloušťce 5,5 cm pro vysokou nosnost a pevnost

Rám patrové postele Junior je vyroben z kvalitního bukového dřeva v průběžném provedení ( nikoli z lepených parket  ). Nohy mají průřez 5,5 x 5,5 cm, profil bočnic je 2,5 cm. Díky tomuto provedení je nosnost rámu postele testována až na 100 Kg.

Úložné schody pro pohodlný výstup do horního patra

K bezpečnému výstupu na horní postel slouží dřevěné schody s 5 stupni, po kterých je chůze velmi pohodlná. Na výrobu schodů je použitý 2,5 cm bukový masiv, vnitřní korpusy zásuvek jsou smrkové. Schůdky jsou dodávány smontované vcelku a mohou být umístěny na levé nebo na pravé straně postele – umístnění je potřeba zvolit při objednání.

Součástí schodů je praktický úložný prostor tvořený pěti zásuvkami. Vysunování zásuvek je řešeno celovýsuvnými kovovými pojezdy, takže lze vysouvat velmi lehce bez vynaložení větší síly. Využitelný vnitřní úložný prostor je cca š: 40 x hl. 46 x v. 21cm. Horní zásuvka má hloubku ca 26 cm.  Výška spodního schodu od země je ca 37,5 cm, ostatní shody mají výšku ca 32 cm.

Pevné rohové spoje a dřevěná lišta pro rošty

Rohové spojení čel a bočnic je tvořeno hákovým spojovacím kováním. Tento spoj je dostatečně pevný, postel se po sestavení a dotažení šroubků kování nijak nevikle či nekýve. Napojení horního lůžka je řešeno silnými dřevěnými kolíky.

K podepření roštu ( není součástí ceny postele ) slouží zapuštěné dřevěné lišty z masivu buku, které jsou pevně spojené s bočnicí postele. Tyto lišty se povrchově neupravují.

Kvalitní opracování a povrchová úprava

Dětská postel Junior se vyznačuje vysokou kvalitou truhlářského zpracování. Povrchová úprava postele je provedena ekologickým vodouředitelným lakem. Lakovaný povrch je hladký a vzhledově polomatný a je odolný jakémukoli mechanickému namáhání nebo poškrábání. Mimo přírodní provedení je k dispozici na výběr široká paleta odstínů moření.

Všechny hrany jsou z důvodů bezpečnosti hezky a precizně zabroušeny a jsou velmi příjemné na dotek. Bočnice postele jsou navíc zafrézovány do hladkého oblouku.

Bezpečnost

Horní postel je opatřena zábranou proti pádu zajišťující bezpečnost vaších dětí.

Z důvodu účinnosti horní zábrany je maximální doporučená výška roštu s matrací 15 cm. Součástí ceny patrové postele Junior není rošt, matrace a dekorace ( viz nabídka příslušenství ).

Vhodnou matraci vám pomůže najít také náš vyhledávač ideální matrace.

Montáž postele je jednoduchá

Rám postele  Junior je dodáván v demontovaném stavu, jednotlivé díly jsou zabaleny v kartonovém obalu. Schody jsou dodávány vcelku – již smontované. Hmotnost schodů je cca 70 Kg a proto je potřeba k přenášení a stěhování vždy alespoň dvou fyzicky zdatných osob ! 

Montáž této postele zvládne každý, alespoň trochu zručnější, za cca půl hodiny. Komfortnější pak určitě bude montovat postel ve dvou. K montáži není potřeba žádné speciální nářadí. Budete potřebovat pouze křížový šroubovák. Při montáži se nepoužívá lepidlo, takže v budoucnu je možné postel kdykoliv rozmontovat, přestěhovat a opět smontovat.

Hlavní technické údaje :

délka rámu postele bez schodů: 210 cm
celková délka včetně schodů: 264 cm
šířka rámu postele bez schodů: 88 / 98 / 108 cm
celková výška: 195 cm
výška horní ložné plochy: ca 158 cm
materiál: masiv buk průběžný
tloušťka materiálu bočnic: x 2,5 cm
průřez noh: 5,5 x 5,5 cm
nosnost horního lůžka:100 kg
vyrobeno na Slovensku
dodáváno v demontu

Rozměry manželské postele: Ložná plocha 180×200 cm

výška: 45 cm
šířka: 188 cm
délka: 210 cm
nosnost: 2×100 kg

 

Katalogové číslo: cpy4pax118i779cc Kategorií: , , , ,
Výrobce:RVD

Související produkty