Patrová postel JUNIOR s rozkládací POHOVKOU, LEVÁ , masiv buk (kopie)

49 090 

Popis produktu

Dětská patrová postel Junior s rozkládací pohovkou Levá patří mezi velmi oblíbené patrové postele z naší nabídky. Součástí ceny postele je rozkládací pohovka. Rozkládací pohovka je samostatně stojící lze ji umístit popřípadě jinam do pokoje.  Pohovka obsahuje matraci s kvalitní polyuretanovou pěnou o výšce ca 20cm ( po rozložení 2×10 cm) a praktický zásuvkový box. Vyznačuje se vysokou kvalitou zpracování, velkou nosností a odolností proti mechanickému poškození. Postel Junior je vyrobena z masivního buku v průběžném provedení ( nikoli v  parketovém provedení cink ). 

Patrovou postel Junior lze kdykoli rozložit na jednolůžko a v případě potřeby opět sestavit patrovou postel.

Postel Junior se vyrábí v základních provedeních ložné plochy 80×200, 90×200 cm.

Pokud hledáte vysokou praktickou patrovou postel extra pevné konstrukce s dlouhou životností, můžeme tuto postel určitě doporučit.​

Nohy o tloušťce 5,5 cm pro vysokou nosnost a pevnost

Rám patrové postele Junior je vyroben z kvalitního bukového dřeva v průběžném provedení ( nikoli z lepených parket  ). Nohy mají průřez 5,5 x 5,5 cm, profil bočnic je 14 x 2,5 cm. Díky tomuto provedení je nosnost rámu postele testována až na 100 Kg.

​Kvalitní opracování a povrchová úprava

Dětská postel Junior se vyznačuje vysokou kvalitou truhlářského zpracování. Povrchová úprava postele je provedena ekologickým vodouředitelným lakem. Lakovaný povrch je hladký a vzhledově polomatný a je odolný jakémukoli mechanickému namáhání nebo poškrábání. Mimo přírodní provedení je k dispozici na výběr široká paleta odstínů moření.

Všechny hrany jsou z důvodů bezpečnosti hezky a precizně zabroušeny a jsou velmi příjemné na dotek. Bočnice postele jsou navíc zafrézovány do hladkého oblouku.

Pevné rohové spoje a dřevěná lišta pro rošty

Rohové spojení čel a bočnic je tvořeno hákovým spojovacím kováním. Tento spoj je dostatečně pevný, postel se po sestavení a dotažení šroubků kování nijak nevikle či nekýve. Napojení horního a spodního lůžka je řešeno silnými dřevěnými kolíky.

K podepření roštu ( rošt není součástí ceny postele ) slouží zapuštěné dřevěné lišty z masivu buku, které jsou pevně spojené s bočnicí postele. Tyto lišty se povrchově neupravují.

Bezpečnost žebříku

Horní postel je opatřena zábranou proti pádu zajišťující bezpečnost vaších dětí.

K výstupu na horní postel slouží dřevěný žebřík. Díky nášlapům o šířce cca  10 cm je tak výstup velmi pohodlný.

Z důvodu účinnosti horní zábrany je maximální doporučená výška roštu s matrací 18 cm ( tj např 2 cm rošt a 16 cm matrace ). Součástí ceny patrové postele Junior není rošt, matrace a dekorace ( viz nabídka příslušenství ).

Vhodnou matraci vám pomůže najít také náš vyhledávač ideální matrace.

Montáž postele je jednoduchá

Postel Junior  je dodávána v demontovaném stavu, jednotlivé díly jsou zabaleny v kartonovém obalu. Hmotnost žádné krabice nepřesahuje 40 kg a proto může jednotlivé balíky přenášet a stěhovat i jeden fyzicky zdatnější člověk. 

Montáž této postele zvládne každý, alespoň trochu zručnější, za cca půl hodiny. Komfortnější pak určitě bude montovat postel ve dvou. K montáži není potřeba žádné speciální nářadí. Budete potřebovat pouze křížový šroubovák. Při montáži se nepoužívá lepidlo, takže v budoucnu je možné postel kdykoliv rozmontovat, přestěhovat a opět smontovat.

Hlavní technické údaje :

délka: 210 cm ( + 11cm žebřík )
šířka: 88 / 98
celková výška: 195 cm
výška horní ložné plochy: ca 150 cm ( při použití 16 cm matrace )
materiál: masiv buk průběžný
průřez materiálu bočnic: 14 x 2,5 cm
průřez noh: 5,5 x 5,5 cm
nosnost: 100 kg
vyrobeno na Slovensku
dodáváno v demontu

Rozměry pohovky:

vnější rozměr ve složeném stavu: 195 x 88 / 98 cm
vnitřní rozměr rozložení: 195 x 160/180 cm
výška zadního čela: 90 cm
výška bočních čel: 50 cm
výška šuplíku: 34 cm
tloušťka materiálu: 2,5 cm
tloušťka matrace: 10 + 10 cm
rozměr opěrek: 97,5, x 36 x 24 cm

 

Katalogové číslo: rs4704sah01dnia3 Kategorie: , , ,
Výrobce:RVD

Související produkty