Postel dvoulůžko Drew – 370, masiv dub/kov, 180×200

31 490 

Popis produktu

Manželská postel z masivu dubu a kovu Drew-370

Postel Drew-371 z masivního průběžného dubu osloví především ty zákazníky, kteří hledají špičkovou dubovou postel v kombinaci s kovovým rámem. V nábytkové řadě DM-dub naleznete další modely postelí a příslušenství z masivního dubu.

Dvoulůžková postel Drew-370 je standardně vyráběná v rozměru 180×200 cm, lze ji však objednat i v jiných rozměrech ( 120×200, 140×200, 160×200 ). Povrch dřeva je kvalitně nalakován vodouředitelným atestovaným lakem, takže je příjemně hladký. Rám z kovu je ošetřen práškovým nástřikem v černé barvě. Pokud hledáte dubovou postel z pevné konstrukce s exkluzivním designem – je pro vás postel Drew-370 skvělou volbou.

Špičkový design i celková kvalita provedení

Krásný, industriální design je významným prvkem postele Drew-370. Čelo u hlavy je tvořeno vodorovnými příčkami, čelo u nohou není vysoké. Pevné provedení čel a bočnic zajišťuje posteli Drew-370 dostatečnou stabilitu. Všechny hrany postele jsou dokonale opracovány tak, aby byl povrch hladký a příjemný na dotek.

Postel z dubu Drew-370 je po smontování velmi pevná a odolná, stabilitu zajišťují hlavní spojovací šrouby. Rám postele má nosnost až do 320 kg! Výška rámu postele je 36 cm. Rošt začíná ve výšce 26 cm. Celková výška lehací plochy s roštem 5 cm matrací ca 25 cm vysokou, bude přibližně 56 cm.

Dřevěná postel Drew-370 je vyrobena z masivního dubu s povrchovou úpravou přírodního laku. Lakovaný povrch je příjemný a hladký na dotek. Používá se výhradně ekologický vodouředitelný lak, který je 100% zdravotně nezávadný.

Snadná manipulace a montáž

Dvoulůžková postel Drew-370 je dodávána v rozloženém stavu v pevných kartonových krabicích s váhou jednotlivých krabic do 40 kg.  Součástí balení je přehledný montážní návod a kování. K montáži nepotřebujete žádné speciální nářadí. Jediné co třeba mít k dispozici je kladívko na zatloukání kolíků, klasický křížový šroubovák a klíč č.13 na utažení hlavních spojovacích šroubů (klíč není součástí balení).

Smontování postele zabere asi půl hodiny práce, montáž je vhodné provádět ve dvou osobách. Z naší zkušenosti smontuje bezproblémů i jedna zručná osoba. Při montáži se nepoužívá lepidlo. Postel je tedy možno kdykoli v budoucnu rozmontovat a opět smontovat.

Rošty a matrace

Rošty, matrace, noční stolky a dekorace nejsou zahrnuty v ceně postele. Matrace můžete vybrat z naší nabídky – například pomocí našeho průvodce výběrem matrace.

Hlavní technické údaje

délka: 208 cm
šířka postele: 188 cm
výška čela u hlavy: 110 cm
výška rámu postele: 36 cm
nosnost rámu postele : 320 kg
vyrobeno v EU, dodáváno v demontu

 

Katalogové číslo: mj6xg1yer5vyx42j Kategorií: , , , , ,
Výrobce:DMX

Související produkty