Postel z masivu Drew – 371, masiv dub/kov, 120×200

23 990 

Popis produktu

Postel z masivu dubu a kovu Drew-371

Postel Drew-371 z masivního průběžného dubu osloví především ty zákazníky, kteří hledají špičkovou dubovou postel v kombinaci s kovovým rámem na čelech. V nábytkové řadě DM-dub naleznete další modely postelí a příslušenství z masivního dubu.

Dřevěná postel Drew-371 je standardně vyráběná v rozměru 120×200 cm, lze ji však objednat i v jiných rozměrech ( 140×200, 160×200, 180×200 ). Povrch dřeva je kvalitně nalakován vodouředitelným atestovaným lakem, takže je příjemně hladký. Rám z kovu je ošetřen práškovým nástřikem v černé barvě. Pokud hledáte dubovou postel z pevné konstrukce s dlouhou životností – je pro vás postel Drew-371 skvělou volbou.

Krásný design i celková kvalita provedení

Krásný, industriální design je významným prvkem postele Drew-371. Čelo u hlavy je tvořeno vodorovnými příčkami, čelo u nohou není vysoké. Pevné provedení čel a bočnic zajišťuje posteli Drew-371 dostatečnou stabilitu. Všechny hrany postele jsou dokonale opracovány tak, aby byl povrch hladký a příjemný na dotek.

Postel z dubu Drew-371 je po smontování velmi pevná a odolná. Je vyrobena je z dubového dřeva o síle 3 cm (čela i bočnice). Pevnost a stabilitu zajišťuje hlavní spojovací šroub za pomocí bukových silných dřevěných kolíků. Rám postele má nosnost až do 160 Kg!

Výšku rámu postele je 30 cm. Prostor pod bočnicí je 18 cm. Matrace je zapuštěna ca 10 cm, celková výška lehací plochy s roštem 5 cm matrací ca 25 cm vysokou, bude přibližně 50 cm.

Dřevěná postel Drew-371 je vyrobena z masivního dubu s povrchovou úpravou přírodního laku. Lakovaný povrch je příjemný a hladký na dotek. Používá se výhradně ekologický vodouředitelný lak, který je 100% zdravotně nezávadný.

Snadná manipulace a montáž

Dvoulůžková postel Drew-371 je dodávána v rozloženém stavu v pevných kartonových krabicích s váhou jednotlivých krabic do 40 kg.

Součástí balení je přehledný montážní návod a kování. K montáži nepotřebujete žádné speciální nářadí. Jediné co třeba mít k dispozici je kladívko na zatloukání kolíků, klasický křížový šroubovák a klíč č.13 na utažení hlavních spojovacích šroubů (klíč není součástí balení). Při montáži se nepoužívá lepidlo. Postel je tedy možno kdykoli v budoucnu rozmontovat a opět smontovat.

Smontování postele zabere asi půl hodiny práce, montáž je vhodné provádět ve dvou osobách. Z naší zkušenosti smontuje bezproblémů i jedna zručná osoba.

Rošty a matrace

Rošty, matrace, noční stolky a dekorace nejsou zahrnuty v ceně postele. Matrace můžete vybrat z naší nabídky – například pomocí našeho průvodce výběrem matrace.

Hlavní technické údaje

délka: 211 cm
šířka postele: 128 cm
výška čela u hlavy: 90 cm
výška rámu postele: 30 cm
výška prostoru pod bočnicí: 18 cm
síla materiálu: 3 cm
nosnost rámu postele : 160 Kg
vyrobeno v EU, dodáváno v demontu

 

Katalogové číslo: a5a50ood3yto549j Kategorií: , , , , ,
Výrobce:DMX

Související produkty