Rohová čalouněná postel Niobe, s úložným prostorem, 140×200 cm, Levá, Zelená – VÝPRODEJ SKLADU

12 098 

Popis produktu

Jednolůžková postel Niobe nabízí ložnou plochu o rozměru 140×200 cm. Její velkou předností jsou měkce očalouněná rohová čela, vysoká výška lehací plochy i velký úložný prostor. Čalouněná postel Niobe je součástí výrobní řady kvalitních českých postelí GB Elegance.

Elegantní postel Niobe

Postel Niobe je vyrobena v příjemné a elegantní látce zelené barvy. Na ilustračních fotografiích produktu můžete vidět postel i v látce “světle šedá”. Jestliže si nejste jistí barevným provedení a typem potahu, můžeme vám zaslat vzorky látek – viz informace níže. Čalouněnou postel Niobe je vyrobena v levém provedení umístění čel. Postel je určena do rohu pokoje. Zadní strany čel nejsou očalouněny vybranou potahovou látkou.

Součástí postele Niobe je také vyklápěcí lamelový rošt. Tento čelně výklopný rošt je také mechanicky polohovatelná hlavová část. Přístup do úložného prostoru je v halvové části částečně omezen. V případě, že k posteli sháníte i vhodnou matraci, můžete využít našeho průvodce výběrem matrací.

Použitý materiál a rozměry

Postel Niobe má v základu rohová čela vysoká 100 cm. Korpus postele Niobe je vyroben z bílého lamina o tlouštce 1,8 cm.

Výška rámu postele je 45 cm. Pokud do postele vložíte matraci o výšce ca 20 cm bude výsledná výška ložné plochy ca 58 cm. Tato výška je ideální na pohodlné ulehání i vstávání z postele. Úložný prostor je přístupný po vyklopení lamelového roštu a nabídne skvělou výšku ca 23 cm. Lamelový rošt je opatřený pístovým mechanismem, takže zvedání i sklápění zvládne opravdu každý bez vynaložení velké síly.

Snadná montáž

Čalouněná postel Niobe je dodávána ve dvou dílech. Samostatný smontovaný korpus a čela jsou balené v kartónu a igelitovém obalu. Veškeré kování a nožka jsou uschovány v úložném prostoru. Montáž je snadná. Čela se ke korpusu připevní pomocí hlavních spojovacích šroubů. Čela jsou zároveň také nosný prvek postele. Nožka se lehce přišroubuje. Montáž je ideální provádět ve dvou osobách a zabere ca 0,5 hodiny práce.

Čím vás postel Niobe nejvíc zaujme?

Jednolůžková postel s úložným prostorem Niobe nabídne pohodlné spaní na komfortním rozměru pro matraci 140×200 cm. Rohová čela jsou skvělým designovým prvkem, ale také praktickou izolací od chladné stěny. Postel Niobe se řadí mezi české výrobky s vysokou kvalitou dílenského zpracování.

Uvedená cena postele je za rám s roštem, bez matrace.

Hlavní technické údaje :

délka: 208 cm
šířka: 148 cm
výška rámu: 45 cm
výška zadního čela: 100 cm
hloubka úložného prostoru: ca 23 cm
nosnost: 120 kg
material: lamino, potahová látka
dodáváno: korpus smontovaný + čela samostatně
orientace: Levé provedení (jako na úvodní fotografii)
vyrobeno v ČR

 

Katalogové číslo: vyd6y2wag1rc8d83 Kategorií: , , , ,
Výrobce:GrivalBed

Související produkty