Rohová čalouněná postel s úložným prostorem SONO, Levá

7 490 

Popis produktu

Dokonalá kombinace pečlivého zpracování a osobitého vzhledu

Zvýšená čalouněná postel s úložným prostorem Sono patří do TOP EXCLUSIVE modelové řady českého výrobce postelí NewDesign, který se pyšní postelemi s pečlivým zpracováním a s osobitým designem. Postel Sono zaujme zejména výškou ložné plochy a velkým úložným prostorem, přístupným čelně nebo bočně výklopným roštem. Postel je vhodná jak do studentského pokoje tak i do ložnice, kde zcela jistě zaujme místo dominantního kusu nábytku.

Vysoká kvalita v ideálních rozměrech

Jednolůžkovou postel Sono s čely je možno objednat s ložnou plochou o velikosti 80×200 nebo 90×200 cm nebo prodlouženou délku 210 či 220 cm (cenu zašleme na požádání).  Výrazným prvkem na čalouněné posteli je vždy hlavové čelo. Postel Sono má boční i zadní hlavové čelo, vysoké 101 cm.

Korpus postele Sono je vyroben z bílého lamina o tloušťce 1,8 cm. Výška rámu postele je 46 cm. Úložný prostor je hluboký ca 30 cm.  Čalouněnou postel Sono můžete doplnit také o kvalitní matrace z naši nabídky. Podle vámi zvolené matrace může být výsledná výška lehací plochy 58 nebo 63 cm. Tato výška umožňuje pohodlné vstávání nebo ulehání na postel. ​

Designové nožky a kvalitní potahové látky

K posteli si můžete vybrat libovolné provedení nožek 1 až 6 a jejich barevné provedení. Požadavek je potřeba vepsat do poznámky v nákupním košíku. V případě neupřesnění požadavku budou dodány nožky dle úvodního obrázku – č.1, přírodní barva.

Sono nabízí možnost výběru potahových látek v jemnějším nebo širším proužkovaném designu. Na úvodním obrázku je postel nafocená v potahu č. 324.

Všechny potahové materiály jsou pevné a odolné mechanickému opotřebení a nevyžadují žádné speciální ošetřování, pouze běžnou údržbu.

Výběr matrací u postele Sono

Základní cena postele je uváděna za rám včetně roštů – bez matrací, topperu a dekorací.  K posteli nabízíme na výběr několik základních modelů matrací (viz sekce “doporučujeme dokoupit” níže). Také můžete matrace vyhledat například pomocí našeho průvodce výběrem ideální matrace.

Velký úložný prostor uschová vše potřebné

Velký úložný prostor je součástí čalouněné postele Sono a nabízí úložnou výšku ca 30 cm. Dno úložného prostoru je řešeno bílou MDF deskou. Přístup do úložného prostoru je řešen pomocí výklopného lamelového roštu, který může být čelně nebo bočně výklopný. Čelně výklopný rošt se vyklápí od nohou postele a nabízí také možnost mechanického polohování hlavy.  Bočně výklopný rošt polohování hlavy nemá – zajistí však přístup po celé délce postele.

Jistě u roštů oceníte také možnost nastavení tuhosti v oblasti beder, díky tomu si můžete nastavit tuhost celkového spaní dle vašich požadavků. Vyklápění roštů je zajištěno pomocí kvalitních plynokapalinových pístů, takže zvedání a zavírání roštu zvládne opravdu každý bez vynaložení velké síly. Typ vyklápěcího roštu si můžete zvolit ve variantách výrobku.

Manipulace a montáž

Čalouněná postel Sono je dodávána ve třech dílech. Samostatné lůžko a čela jsou balené v kartónu a igelitovém obalu. Veškeré kování a nožka jsou v samostatné krabici. Montáž je snadná. Hlavové čelo se ke korpusu připevní pomocí hlavních spojovacích šroubů. Nožky se rovněž lehce přišroubují. Montáž je ideální provádět ve dvou osobách a zabere ca 0,5 hodiny práce.

Čím vás postel Sono nejvíc zaujme?

Čalouněná postel s úložným prostorem Sono zaujme každého, kdo hledá moderní postel za skvělou cenu. Velkou předností postele Sono je nadstandardní výška lehací plochy, volba typu matrace i roštu a hladké boční i hlavové čelo, díky kterému působí postel čistě a sjednoceně.

Hlavní technické údaje :

délka: 220 cm
šířka: 100/110 cm
výška ložné plochy: 58/63 cm
výška zadního čela: 101 cm
hloubka úložného prostoru: ca 30 cm
nosnost: dle typu matrace 110 – 130kg
material: lamino, potahová látka
dodáváno: korpus smontovaný + čela samostatně
vyrobeno v ČR

 

Katalogové číslo: vowanj9pccgh56m6 Kategorií: , , , ,
Výrobce:New Design

Související produkty