Rohová postel boxspring s úložným prostorem NOVO s čely, 120×200 cm

13 290 

Popis produktu

Boxspringová postel s úložným prostorem NOVO patří do modelové řady Boxspring Extra českého výrobce postelí NewDesign, který se pyšní postelemi s pečlivým zpracováním a s osobitým designem. Výhodou postele je především vysoká výška ložné plochy a systém pružení díky integrovanému pružinovému boxu s horní matrací. Postel NOVO zaujme také velkým úložným prostorem, přístupným bočně výklopným roštem.

Americkou postel NOVO je možno objednat s ložnou plochou o velikosti 120×200. K dispozici je však také v jiných provedeních čel a rozměru.

Pevný rám a odolné pružinové jádro

Korpus postele NOVO je vyroben z bílého lamina o tloušťce 1,8 cm. Výška čel je 95 cm. Čela jsou příjemně a měkce očalouněny. ( zadní strana čela se čalouní jednobarevnou nepohledovou látkou ).

Hlavním prvkem této postele je speciální matrace o výšce ca 20 cm s integrovaným roštem. Základ této matrace tvoří dřevěný lamelový rošt. Na tomto roštu je uložena kvalitní polyuretanová (PUR) pěna, zajišťující skvělé rozložení váhy člověka.

Vysoké čela a měkkou výplň oceníte především při opření, například při čtení knížky. Postel NOVO se nabízí ve variantě LEVÉ či PRAVÉ.​​​​​

Designové nožky a kvalitní potahové látky

Nožka postele je dřevěná, standardně vyráběné v přírodním odstínu masivu buku, vysoká 6 cm. V případě zájmu je možné zvolit jiný typ nožek a odstínu – viz obrázek.

V takovém případě prosíme požadavek vepsat do poznámky u odesílání objednávky. V opačnem případě budou dodány nožky 2 A. ( nožky č.1 a č.2 mají výšku 6 cm, nožky č.3 až č.6 mají vyšku 12 cm ).

Výsledná výška lehací plochy s použitím nožek č. 3-6 a topperu je ca 63 cm. Tato výška umožňuje pohodlné vstávání nebo ulehání na postel. U nožek č.1 a 2 bude výška ca 57cm nad zemí.

Praktický úložný prostor se vždy hodí

Díky zabodovanému úložnému prostoru v posteli Novo najdete místo například pro oblečení, prádlo, ručníky nebo jiné lehčí předměty, na které si vzpomenete. Maximalní nosnost úložného prostoru je 20Kg.

Úložný prostor je součástí americké čalouněné postele NOVO a nabízí úložnou výšku ca 23 cm. Dno úložného prostoru je řešeno bílou MDF deskou s dvěma odvětrávacími otvory pro lepší cirkulaci vzduch.

Přístup do úložného prostoru je řešen pomocí bočně výklopné konstrukce.

Vyklápění je zajištěno pomocí pružinového mechanismu, takže zvedání a zavírání roštu zvládne opravdu každý bez vynaložení velké síly.

Vyberte si ideální čalounění

Pro váš skvělý pocit pohodlí nebo pro potěšení vašich smyslu může být postel potažená různými tkaninami. Na obrázku je postel Novo v potahu Mikroplyš tmavě šedá č.56.

Klasické látky jsou měkké a velmi příjemné na dotek.
Sametové látky jsou navíc vybaveny technologií Petproof – tyto potahy mají zvýšenou odolnost proti zvířecím mazlíčkům.
Potahy typu Mikroplyš a Teflon jsou zase vybaveny technologií Cleanaboo – speciální úprava omezující absorpci vody.

Podrobnější informace k těmto technologiím a další vlastnosti jednotlivých potahů naleznete v ikonkách pod hlavním obrázkem.

Všechny potahové materiály jsou pevné a odolné mechanickému opotřebení a nevyžadují žádné speciální ošetřování, pouze běžnou údržbu.

Co je v ceně postele?

Základní cena postele je uváděna za rám včetně roštů a matrace – bez topperu a dekorací. Vyšší provedení ložné plochy a skvělý komfort spánku zajistí vrchní Topper z HR studené, který je v nabídce příslušenství k posteli.

Rychlá a jednoduchá montáž

Americká postel boxspring NOVO je dodávána ve třech dílech. Samostatné lůžko s matracemi a čelo jsou balené v kartónu a igelitovém obalu. Veškeré kování a nožky jsou v samostatné krabici.

Hlavové a boční čelo se ke korpusům připevní pomocí hlavních spojovacích šroubů
Nožky se ke korpusům rovněž lehce přišroubují
Nožka se rovněž lehce přišroubuje.
Montáž je ideální provádět ve dvou osobách a zabere ca 0,5 hodiny práce.

U montáže není potřeba žádné speciální nářadí. Při montáži se nepoužívá lepidlo, takže v budoucnu je možné postel kdykoliv rozmontovat, přestěhovat a opět smontovat.

Technické údaje:

vnější délka postele: 210 cm
vnější šířka postele: 130 cm
výška korpusu postele: 63/57 cm
výška čel: 95 cm
hloubka úložného prostoru: ca 23 cm
nosnost rámu postele: 130 Kg
material: lamino, potahová látka
dodáváno: korpusy smontované + čelo samostatně
vyrobeno v ČR

 

Katalogové číslo: ozst1bwmhaql9eod Kategorií: , , , ,
Výrobce:New Design

Související produkty