Rohová postel Richardo 90×200 s úložným prostorem a roštem, levá

13 990 

Popis produktu

Postel s úložným prostorem RICHARDO patří mezi kvalitní postele české výroby. Vyznačuje se velmi hlubokým a snadno přístupným úložným prostorem, díky němuž rychle vyřešíte nedostatek místa v každém pokoji. Velký úložný prostor je snadno přístupný pomocí čelního nebo bočního vyklápěcího lamelového roštu. Na výrobu postele Richardo jsou použity kvalitní laminované desky s odolnými ABS hranami.

Tato postel se vyrábí ve standardním rozměru ložné plochy 90×200 cm. V nabídce naleznete také další varianty postele Richardo v opačném provedení a nebo s rozměry ložné plochy 120×200 a 140×200 cm. Poměr cena / užitná hodnota je zde na skvělé úrovni a proto můžeme tuto postel určitě každému doporučit.

Kvalitní lamino pro pevnost a dlouhou životnost

Přední konstrukce rámu postele Richardo je vyrobena z 2,5 cm silného kvalitního lamina.  Zadní část rámu a čela postele jsou pak vyrobeny z 1,8 cm silných laminovaných desek. Všechny hrany jsou olepeny tzv. ABS hranou, která je velmi odolná vůči mechanickému poškození. Její okraje jsou tak příjemné na dotek.

Celkový vzhled této postele je jednoduchý a účelný. Hlavové a boční čelo mají výšku 92 cm, takže se o něj můžete pohodlně opřít například  polštář za hlavou. Výška rámu postele ( bočnice ) je 47 cm. Pokud do postele vložíte ca 20 cm vysoké matrace, bude výsledná výška ložné plochy až ca 58 cm nad zemí. Tato výška je ideální pro pohodlné vstávání a ulehání na postel.

Pevné rohové spoje a výběr dekorů

Všechny rohové spoje rámu korpusu jsou provedeny pomocí spojovacích šroubů a exentrů. Hlavové a boční čelo se připevňují k rámu pomocí spojovacích šroubů s křídlovými maticemi. Zadní roh čel je vyztužen rovněž pomocí spojovacích šroubů a exentrů. Celá konstrukce je dostatečně pevná, aby postel bezproblému unesla až 130 kg vážící osobu.

Rošt je samonosný – do postele se jen volně vkládá a není potřeba jej k rámu nijak připevňovat.

Na výběr je k dispozici několik odstínů dřeva či provedení v moderních UNI barvách.  Na zobrazení je postel vyrobená v odstínu Dub Grande.

Praktický úložný prostor pro vše potřebné

Součástí postele Richardo je cca 33 cm hluboký úložný prostor. Váha zatížení úložného prostoru není omezena, dno úložného prostoru je řešeno bílou sololitovou deskou, která leží volně položená přímo na zemi a je k úložému boxu připevněná pomocí hřebíčků.

Do úložného prostoru je přístup zajištěn pomocí vyklápěcího roštu, který je součástí ceny postele. Vybírat můžete z bočního a čelního výklopu – lamelových nebo laťových roštů. Bočně výklopný rošt zajistí pohodlný přístup do úložného prostoru po celé délce postele. Rošt s vyklápěním od nohou – čelní výklop – nabízí také mechanické polohování hlavové části roštu. Vyklápění roštů je zajištěno pomocí kvalitních plynokapalinových pístů. Lamelové rošty mají v bederní části zdvojené lamely a posuvníky pro možnost nastavení tuhosti.

Výběr matrace a snadná montáž

Montáž postele je jednoduchá. Jednotlivé desky korpusu se k sobě připevní pomocí spojovacích šroubů a exentrů. Po připevnění dna se ke korpusu připevní čela pomocí hlavních spojovacích šroubů a křídlových matic. Montáž je ideální provádět ve dvou osobách a zabere ca do 1 hodiny práce.

K montáži není potřeba žádné speciální nářadí. Budete potřebovat pouze kladívko na zatloukání kolíků / hřebíčků a křížový popř. plochý šroubovák. Při montáži se nepoužívá lepidlo, takže v budoucnu je možné postel kdykoliv rozmontovat, přestěhovat a opět smontovat.

Uvedení cena postele je včetně roštu, bez matrace, nočního stolku a dekorací. Navštivte naše oddělení matrací 90×200, nebo můžete využít našeho vyhledávače ideální matrace.

Technické parametry:

délka: 206,5 cm
šířka: 96,5 cm
hloubka zapuštění matrace: ca 8 cm
výška rámu postele: 47 cm
výška zadního čela: 92 cm
hloubka úložného prostoru: ca 33 cm
nosnost: 130 kg
material: laminovaná deska
dodáváno v demontu
vyrobeno v ČR

 

Katalogové číslo: f7hi3g5eoke028xq Kategorií: , , , ,
Výrobce:INTENA

Související produkty