Seart Seart Borovicová kredenc Tennessee 1

23 990 

Popis produktu

“Kredenc Tennessee 1 – elegance a funkčnost v jednom kousku.”

Borovicová kredenc Tennessee 1
Oživte svůj interiér s elegancí a praktičností borovicové kredence Tennessee 1. S dostatkem úložného prostoru pro vaše knižní poklady, křišťálové sklenice a oblíbené dekorace, tato kredence je ideálním spojením tradičního designu a funkčnosti.
Vyrobená z masivního borovicového dřeva, kredence Tennessee 1 zaujme svou odolností a pružností. S ošetřením šedým nátěrem, který zdůrazňuje půvabnou přírodní strukturu dřeva, se stává nejen praktickým úložným prostorem, ale i elegantním prvkem pro váš interiér.
Díky proskleným dvířkům na každé straně, prostorným policím uprostřed a praktickým skříňkám a zásuvkám ve spodní části nabízí kredence širokou škálu úložných možností. S délkou 163 cm se perfektně hodí do jídelny nebo kuchyně, ale i do rozlehlého obývacího pokoje, kde se stává dekorativním prvkem.
Ocelové úchytky nejen dodávají kredenci moderní vzhled, ale slouží i jako krásná dekorace. Pro dokonalý vzhled můžete přidat kovovou lampu a další kovové dekorace, čímž vytvoříte sjednocený prostor spojující moderní eleganci s rustikálním půvabem. Kredence Tennessee 1 – pro ty, kdo si cení kombinace stylu, kvality a funkcionality.

 

Katalogové číslo: P74588 Kategorie: , ,
Výrobce:Seart

Související produkty