Středně tuhá matrace ECONERA 16, 120×200 cm, 100 Kg

3 490 

Popis produktu

Pěnová matrace ECONERA 120×200 patří mezi 16 cm vysoké matrace s nosností do 100 Kg.  Jádro matrace tvoří pevná PUR pěna Econera o střední hustotě. Obě povrchové vrstvy disponují hladkým rovným povrchem.

Matraci Econera můžeme doporučit pro děti, studenty, muže a ženy všech věkových kategorií, kteří hledají středně tuhou jednoduchou ekonomickou matraci za nízkou cenu.  V nabídce máme matraci Econera také v jiných výškách.

Složení a potah matrace ECONERA 120×200 cm

Matrace Econera patří mezi matrace o celkové výšce včetně potahu ca 16 cm. Jádro matrace ( bílá až světle oranžová barva ) je vyrobeno z ca 15 cm vysoké PUR pěny Econera. Jádro dobře reaguje na tlak a optimalizuje jeho rozložení.

Na povrchu matrace se nachází jednoduše prošívaný potah Aloe Vera s antialergickou úpravou. Potah je prošitý stříbrnými vlákny, které tvoří základ jeho antialergických vlastností.

Potah tvoří PES vlákna, je hladký, příjemný na dotek a poskytuje uživateli dobrý tepelný komfort. Potah je možné rozepnout na 2 samostatné poloviny (zip po celém obvodu) a prát v pračce na 60°C

Manipulace, vybalení matrace

Manipulace s matracemi Econera je velmi jednoduchá. Matrace se dodává v celku, tj rozměr přepravního balení je stejný jako rozměr matrace – např. 90x200x16 cm. Hmotnost matrace při tomto rozměru je ca 12 kg, takže případné přenášení zvládne i žena. Matrace je zabalena ve dvou pevných igelitových obalech, které ji chrání proti znečištění při přepravě. Po vybalení z obalu je možno matraci ihned používat.

Technické údaje:

počet zón: bez zónování
výška matrace: cca 16 cm
nosnost: 100 kg
tvrdost na stupnici 1-5: 3/4
vyrobeno v ČR
Záruka 2 roky, na proležení jádra 3 roky

 

Katalogové číslo: qgiuat4jl1fy0m4w Kategorie: , , ,
Výrobce:AHORN

Související produkty