Středně tvrdá matrace Bazi, 16cm, 110kg, PUR pěna

3 490 

Popis produktu

Matrace BAZI patří mezi 16 cm vysoké středně tvrdé oboustranné matrace s nosností do 110 kg. Jednu stranu matrace tvoří PUR pěna o vyšší hustotě, druhá strana je tvořená komfortní PUR pěnou v měkčím provedení. Obě strany navíc disponují vzduchovým odvětráváním.

Matraci Bazi můžeme doporučit jako ekonomickou verzi pro muže i ženy nižších váhových kategorií. Potah Froté lze prát na 60°C.

Složení matrace Bazi

Matrace Bazi patří mezi oboustranné matrace o celkové výšce včetně potahu ca 16 cm.  Jednu polovinu tvoří ca 8 cm vysoká kvalitní PUR pěna o hustotě 28 kg/m3. Tato vrstva dobře reaguje na tlak čímž optimalizuje jeho rozložení. Druhou stranu matrace tvoří ca 8 cm vysoká vrstva PUR pěny o hustotě 25 kg/m3, s povrchovým profilováním.

Funkční potah Froté

Na povrchu matrace se nachází jednoduše prošívaný potah Froté. Potah tvoří PES vlákna, je hladký, příjemný na dotek a poskytuje uživateli dobrý tepelný komfort. Potah je možné rozepnout  (zip do L ) a prát v pračce na 60°C. Gramáž potahu je 280 g/m3.

​Manipulace, vybalení matrace

Manipulace s matracemi Bazi je velmi jednoduchá. Matrace se dodává v celku, tj rozměr přepravního balení je stejný jako rozměr matrace – např. 90x200x16 cm. Hmotnost matrace při tomto rozměru je ca 12 kg, takže případné přenášení zvládne i žena. Matrace je zabalena ve dvou pevných igelitových obalech, které ji chrání proti znečištění při přepravě. Po vybalení z obalu je možno matraci ihned používat.

Technické údaje:

počet zón: 5
výška matrace: cca 16 cm
nosnost: 110 kg
tvrdost na stupnici 1-5: 2/3
vyrobeno v ČR
Záruka 2 roky

 

Katalogové číslo: is4pwequandky6tf Kategorie: , , ,
Výrobce:New Design

Související produkty