Středně tvrdá matrace Inflex, 21cm, 130kg, studená pěna

5 650 

Popis produktu

Zdravotní matrace INFLEX patří mezi 21 cm vysoké středně tvrdé oboustranné matrace s nosností do 130 kg. Jednu stranu matrace tvoří HR studená pěna o vyšší hustotě, druhá strana je tvořená komfortní PUR pěnou v měkčím provedení. Obě strany navíc disponují zdravotním profilováním.

Matraci Inflex můžeme doporučit pro muže i ženy všech váhových kategorií. Matrace dobře kopíruje křivky těla a napomáhá účinné regeneraci během spánku.  Oblíbený potah Aloe Vera se stříbrným vláknem jistě ocení nejen alergici. 

Oblíbený systém regenerace a uvolnění

Tvarování jemnými vlnkami v povrchové vrstvě zajišťuje jemně masážní efekt a pomáhá k celkovému provětrání a udržení zdravého prostředí. Vnitřní prořezy obdélníkového tvaru odvádí vlhkost z matrace a efektivně změkčují citlivou oblast ramen a nohou. Sedmizónové tvarování obou povrchových vrstev má  za úkol dokonale kopírovat křivky těla.  Jednotlivé vrstvy matrace jsou k sobě připevněny pomocí speciálního ekologického lepení na vodní bázi.

Složení matrace Inflex

Matrace Inflex patří mezi oboustranné matrace o celkové výšce včetně potahu ca 21cm.  Jednu polovinu tvoří ca 10 cm vysoká kvalitní PUR aktivní pěna o hustotě 28 kg/m3. Tato vrstva skvěle reaguje na tlak čímž optimalizuje jeho rozložení. Druhou stranu matrace tvoří ca 10 cm vysoká vrstva HR studené pěny o vysoké hustotě 30 kg/m3, s povrchovým profilováním ( systém již popsán výše ). Tato strana matrace bude vyhovovat zejména osobám, které preferují polohu při spánku na boku.

Oblíbený potah Aloe Vera

Na povrchu matrace se nachází jednoduše prošívaný potah Aloe Vera s antialergickou úpravou. Potah tvoří PES vlákna, je hladký, příjemný na dotek a poskytuje uživateli dobrý tepelný komfort. Potah je možné rozepnout  (zip do L ) a prát v pračce na 60°C. Gramáž potahu je 200 g/m3.

​Manipulace, vybalení matrace

Manipulace s matracemi Inflex je velmi jednoduchá. Matrace se dodává v celku, tj rozměr přepravního balení je stejný jako rozměr matrace – např. 90x200x21 cm. Hmotnost matrace při tomto rozměru je ca 15 kg, takže případné přenášení zvládne i žena. Matrace je zabalena ve dvou pevných igelitových obalech, které ji chrání proti znečištění při přepravě. Po vybalení z obalu je možno matraci ihned používat.

Technické údaje:

počet zón: 7
výška matrace: cca 21 cm
nosnost: 130 kg
tvrdost na stupnici 1-5: 3
vyrobeno v ČR
Záruka 2 roky

 

Katalogové číslo: c5qtw7jsw66qs868 Kategorie: , , ,
Výrobce:New Design

Související produkty