Sun Active Sun Active Dřevěné pískoviště Slim, impregnované 120 cm

890 

Popis produktu

Dřevěné pískoviště Slim, impregnované – 120 cm
Přivítáme vás naše impregnované drevené pískoviště “Slim”, které přináší zábavu a kreativitu do zahrady pro vaše děti. Toto pískoviště je vyrobeno z kvalitního masivního dřeva, které zajišťuje jeho pevnost a odolnost vůči povětrnostním vlivům.
Díky impregnaci se dřevo stává ještě odolnějším. Impregnační prostředek, který používáme, je schválený a splňuje normu EN71-3 pro barvu na hračky. Tato impregnace poskytuje ochranu pískoviště před vlhkostí, houbami a škůdci, což zajišťuje jeho dlouhou životnost a bezpečnost při používání.
S délkou 120 cm poskytuje toto pískoviště dostatek prostoru pro hrátky s pískem a stavění pískových hradů. Vaše děti se budou moci vyjádřit svou kreativitou a rozvíjet své motorické dovednosti. Pískoviště nabízí příjemné a bezpečné místo pro hrátky, které budou děti milovat.
Díky svému kompaktnímu designu je pískoviště “Slim” vhodné i pro menší zahrady nebo pro ty, kteří preferují jednoduchý a elegantní vzhled. Je snadno přístupné a zároveň uzavřené, což pomáhá udržovat písek čistý a chráněný před nežádoucími přírodními prvky.
Dopřejte svým dětem nekonečné hodiny zábavy a objevování s tímto impregnovaným dreveným pískovištěm “Slim”. Je to ideální volba pro vytvoření bezpečného a radostného prostředí, ve kterém se vaše děti mohou plně vyjádřit a těšit se z hrátek s pískem.
Slim tedy nabízí:

pohodlné hraní
dlouhou životnost
opracované borovicové dřevo
ochrannou plachtu

 

Katalogové číslo: P75632 Kategorie: ,
Výrobce:Sun Active

Související produkty