Sun Active Sun Active Dřevěné uzavíratelné pískoviště se stříškou Sandy, zelené 140 cm

3 190 

Popis produktu

Dřevěné uzavíratelné pískoviště se stříškou Sandy, zelené – 140 cm
Představujeme vám drevené uzavíratelné pískoviště se stříškou “Sandy” – skvělý kousek zahradního nábytku, který přinese vašim dětem radost a zábavu. Toto pískoviště je vyrobeno z kvalitního masivního dřeva, které poskytuje pevnost, odolnost a dlouhou životnost.
Díky praktické stříšce je toto pískoviště skvělou volbou pro ochranu vašich dětí před slunečním zářením a drobnými dešťovými přeháňkami. Vaše děti si tak mohou hrát v písku s větší pohodou a déle bez obav z nepříznivých povětrnostních podmínek.
Jedním z hlavních přínosů tohoto pískoviště je jeho uzavíratelný design, který umožňuje snadné otevírání a zavírání. Po skončení hraní můžete pískoviště jednoduše uzavřít, což pomáhá udržovat písek čistý a chráněný před nečistotami a nepříznivými vlivy.
Pískoviště “Sandy” má délku 140 cm, což poskytuje dostatek prostoru pro hrátky s pískem, stavění pískových hradů a tvoření různých tvarů a obrazců. Vaše děti se budou moci volně vyjádřit a rozvíjet svou kreativitu.
Toto uzavíratelné pískoviště je vyrobeno s ohledem na bezpečnost a kvalitu. Je impregnováno schváleným ekologickým impregnačním prostředkem, který splňuje normu EN71-3 pro barvu hraček. To zajišťuje ochranu dřeva proti vlhkosti, houbám a škůdcům, zatímco je zcela bezpečné pro vaše děti.
Dopřejte svým dětem neomezenou radost a kreativitu s dreveným uzavíratelným pískovištěm se stříškou “Sandy” v zelené barvě. Bude to jejich vlastní malý útočiště, kde se mohou bavit a tvořit nezapomenutelné zážitky.
Sandy tedy nabízí:

pohodlné sezení v podobě laviček
možnost nastavení stříšky
možnost uzavření pískoviště
opracované borovicové dřevo
ochrannou plachtu

 

Katalogové číslo: P75636 Kategorie: ,
Výrobce:Sun Active

Související produkty