Zdravotní matrace LEONIDAS, kokos, 150 kg , 18 cm

4 990 

Popis produktu

Zdravotní matrace LEONIDAS patří mezi moderní partnerské oboustranné matrace. Jádro matrace je pevné, vyztužené kvalitní kokosovou deskou. Obě tvrdší strany tvoří odolná zátěžová Flexifoam pěna.

Matraci Leonidas o výšce 18 cm můžeme doporučit pro muže i ženy vyšší váhové kategorie nebo pro všechny uživatele s požadavkem na tvrdší matraci. Díky kvalitnímu potahu, pratelnému na 60°C  je také matrace vhodnou volbou pro alergiky.

Skvělé složení matrace LEONIDAS

Jádro matrace je vyrobeno z Flexifoam pěny s vysokým stupněm tuhosti  a kvalitní kokosové desky.

Z jedné strany je na povrchu matrace ca 5 cm vrstva ( oranžová ) Flexifoam pěny s pětizónovou profilací CUBE Care. Tato profilace optimalizuje tlak v jednotlivých zónách matrace a zaručuje kvalitní vzdušnost lůžka. 

Druhá povrchová strana  je tvořena ca 4 cm vrstvou se sedmizónovu profilací Flexifoam pěny ( bílá vrstva ). Masážní profilace zde zaručuje optimální prokrvení pokožky a relax celého těla.

Výborný potah Bamboo pracuje s vlhkostí

Matrace Leonidas je vyráběna se snimatelným a pratelným potahem BAMBOO. Díky bambusovým vláknům tento potah velmi dobře absorbuje vlhko nahromaděné během spánku a následně jej přirozenou cestou odvětrá. 

Skvělou vlastností potahu Bamboo je také schopnost udržovat stálou povrchovou teplotu 37°C. Tzn. že v zimě potah nechladí a v létě naopak nehřeje a tedy omezuje pocení.

Potah Bamboo je hladký a velmi příjemný na dotek. Potah je možné rozepnout na 2 samostatné poloviny a prát v pračce na 60°C. Gramáž potahu je cca 280 g/m2.

Manipulace, vybalení matrace

Manipulace s matracemi Leonidas je velmi jednoduchá. Matrace se dodává v celku, tj rozměr přepravního balení je stejný jako rozměr matrace – např. 90x200x18 cm. Hmotnost matrace při tomto rozměru je ca 14 kg, takže případné přenášení zvládne i žena. Matrace je zabalena ve dvou pevných igelitových obalech, které ji chrání proti znečištění při přepravě. Po vybalení z obalu je možno matraci ihned používat.

Technické údaje:

počet zón: 5/7 zón
výška matrace: cca 18 cm
nosnost: 150 kg
tvrdost na stupnici 1-10: 8/9
vyrobeno v ČR
Záruka 2 roky – prodloužená záruka na proležení jádra 5 let po registraci na www stránkách výrobce – viz. návod k užití.

 

Související produkty