Zvýšená postel s úložným prostorem NEPOLI 140×200, bílá

7 990 

Popis produktu

Postel s úložným prostorem Nepoli patří mezi ekonomické postele se skvělým poměrem cena / užitná hodnota.  Postel je vybavena třemi prostornými šuplíky, které dokonale nahrazují tradiční úložné prostory pro ložní prádlo. Můžete do nich uschovat mnoho předmětů, nejen peřiny a polštáře.  K dispozici jsou také čtyři boční skříňky, které se skvěle hodí jako místo pro knihy nebo krabičky s drobnostmi. Na výrobu postele Nepoli jsou použity kvalitní laminované desky.

Postel s úložným prostorem Nepoli nabízíme jak v rozměru 140×200, tak i v dalších rozměrech a barvách.

Pevný rám postele

Rám manželské postele Nepoli je vyroben v kombinaci 1,6 a 1,9 cm silného lamina, které se snadno udržuje  Celkový vzhled této postele je jednoduchý a funkční. Čelo u hlavy má jeden vodorovný průhled. Výška čela u hlavy je 85 cm, takže se o něj můžete pohodlně opřít například s polštářem za hlavou.

Výška rámu postele ( bočnice ) je 47 cm. Zapuštění matrace je cca 12 cm. Pokud tedy do postele vložíte lamelové rošty o výšce ca 5 cm a ca 20 cm vysoké matrace, bude výsledná výška ložné plochy ca 60 cm nad zemí. Tato výška je ideální pro pohodlné vstávání a ulehání na postel pro osoby všech výškových a věkových skupin.

Fukční zpracování rohových spojů

Rohové spojení jednotlivých dílů je tvořeno kovovými šrouby + exentry a dřevěnými kolíky. Spoje jsou dostatečně pevné, postel se po sestavení a dotažení šroubů nijak nevikle či nekýve. K podepření roštu ve střední části a k celkovému vyztužení konstrukce slouží vnitřní příčka, která je ke konstrukci připevněná konfirmátovými šrouby.  Tento model postele neumožňuje výškově nastavovat polohu roštu – má tedy vždy pevnou pozici (zapuštění matrace je cca 12 cm).

Praktický úložný prostor se hodí

Součástí postele Nepoli je úložný prostor tvořený třemi zásuvkami, pohybujícími se na kolečkách. Zásuvky mají zapuštěné úchyty pro bezpečnost a snadnou manipulaci. Zásuvky mají vnější rozměr š. 104 x h. 46 x v. 30cm. Dno úložného prostoru je řešeno sololitovou deskou.

Montáž postele je jednoduchá

Postel Nepoli je dodávána v demontovaném stavu, jednotlivé díly jsou zabaleny v kartonovém obalu. Hmotnost žádné krabice nepřesahuje 30 kg a proto může jednotlivé balíky přenášet a stěhovat jedna osoba. Montáž této postele je ideální provádět ve dvou osobách. K montáži není potřeba žádné speciální nářadí. Budete potřebovat pouze kladívko na zatloukání kolíků a plochý + křížový šroubovák. Při montáži se nepoužívá lepidlo, takže v budoucnu je možné postel kdykoliv rozmontovat, přestěhovat a opět smontovat.

Cena postele je uvedena bez roštů ( ideálně 1ks 140×200 cm ) a bez matrací ( ideálně 1ks 140×200 ). Ideální matrace vám určitě pomůže najít vyhledávač ideální matrace. Součástí ceny rovněž nejsou noční stolky, skříně a další dekorace.

Technické údaje:

délka: 204 cm
šířka: 145 cm
výška čela u hlavy: 85 cm
výška čela u nohou: 47 cm
nosnost rámu: 2×100 kg
vyrobeno v EU
dodáváno v demontu

 

Katalogové číslo: tihcl01fun0kez6i Kategorií: , , , ,
Výrobce:INTENA

Související produkty